Jak využít svou multipotencialitu jako konkurenční výhodu ve světě podnikání

Mnoho z nás trpí nedostatkem sebevědomí a sebedůvěry. Změna v myšlení, která se zaměřuje na naše silné stránky a schopnosti, může být klíčem k úspěchu a spokojenosti.


Každý si přeje být šťastný a spokojený se svým životem. Ale co když je ten klíč ke štěstí a spokojenosti jen v naší mysli? Změna způsobu myšlení může být vše, co potřebujete, aby se váš sen stal skutečností.

Zastavte se na chvíli. Mám jednu důležitou věc, o které byste měli vědět. Jste multipotenciální? Máte v sobě více talentů a vášně, než dokážete spočítat? Já vím, jak se cítíte. Já jsem jako vy. Mám v sobě tolik zájmů a dovedností, že bych se mohla rozdělit na tisíc kousků.
A víte co?
Je to ta nejlepší věc, jaká se mi kdy mohla stát! Když jsem začala podnikat, přemýšlela jsem, jakou výhodu mám ve srovnání s ostatními. A pak mi to došlo – moje multipotencialita je mou konkurenční výhodou!

Co je konkurenční výhoda?

Je to něco, čím můžeme překonat naše konkurenty. Je to něco, co nabízíme navíc oproti všem ostatním. Je to něco, co nenabízí nikdo jiný. To nás dělá vyjímečnými. A je to přesně to, co rozhoduje o tom, jestli zákazník nakoupí u nás nebo u někoho jiného. Tolik Wikipedie. 

Proč právě multipotenciálové mají trumfy v ruce?

A proč si to častokrát neuvědomují a podceňují se? 

Nejčastější příčina nízkého sebevědomí u multipotenciálů spočívá v tom, že se domnívají, že umí hodně věcí, ale povrchově, kdežto specialisté jdou do hloubky. Není to pravda. Znám mnoho multipotenciálů, kteří jsou perfektní odborníci v tom, co dělají.

Hledejte svoje UNIKUM.

Svým neskutečným koktejlem vašich zájmů, schopností a dovedností vytváříte unikátní projekt. Takový, který nevytvoří nikdo jiný. To je vaše esence. A to je vaše unikum a to je vaše konkurenční výhoda. 

Unikum, nebo také unikát pochází z latinského unus, jedinečný, jeden jediný objekt, předmět nebo jev, který je jedinečný svého druhu. Právě spojením a propojením našich více dovedností vytváříme zcela specifický a tím unikátní projekt. Tím se odlišujeme, tím jsme vyjímeční a i snadno zařaditelní nezapomenutelní.

Znám ženy, které dokážou spojit například nastavování facebookových reklam s metodou EFT. Máte bloky v prodeji? Nejprve si je zrušte pomocí EFT a potom excelujte a prodávejte díky facebookovým reklamám.
Nebo ženu, která učí hojnost a její hojnost se projevuje jak v přírodních zahradách, tak v mindsetu, kdy učí ženy, jak být bohaté.
Nebo třeba ženu, která mluví o rovnoprávnosti žen, o reprodukci, je ceremonistka a založila řadu spolků a společností. A takto bych mohla jmenovat dál. 

Takže, proč se soustředit jen na jednu věc, když můžete ovládnout celý svět?

Všichni ostatní se trápí tím, jak najít svoji vášeň, zatímco my multipotenciálové ji máme na dosah ruky! Představte si, jaké to je být schopni překračovat hranice jedné oblasti a aplikovat své znalosti a dovednosti na dalších! Jako byste měli na starost celý orchestr, který hraje jen pro vás. Každý hudební nástroj, každá nota, ladí dohromady a vytváří úžasnou harmonii. Je to jako byste měli super sílu, kterou můžete využít k dosažení věcí, o kterých jste vždy snili.

Víte, co je na tom nejlepší?
Když jste multipotenciální, nemusíte se nikdy bát nudné rutiny. Každý den je nová výzva, nová příležitost rozvíjet se a objevovat svou skutečnou sílu. Ať už jste umělci, podnikatelé nebo obojí, svět je váš!

Nikdo vás nemůže zastavit, protože vy jste ten, kdo tvoří pravidla. Ale nezapomeňte, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Abyste skutečně využili svou multipotencialitu, musíte se naučit šplhat na vrchol každého svého talentu. Houževnatě, odhodlaně a mít chuť se učit.

Ale věřte mi, když říkám, že to stojí za to. Takže teď, je ten čas. Je čas vykročit do světa a ukázat mu, co vás dělá jedinečnými.

 Je čas převzít kontrolu nad svým životem a využít svou multipotencialitu jako nespoutanou sílu. Vytvořte svůj vlastní příběh úspěchu a inspirujte tak ostatní. Protože svět potřebuje vaše talenty, vaše vášně a vaši energii.
Pamatujte, že nemusíte být omezeni na jednu oblast.
Využijte svou schopnost spojovat a inovovat a vydejte se na dobrodružství, které vás čeká. Jste multipotenciální a svět je vaše hřiště. Takže, jen do toho a nezapomeňte, že já tu vždy budu, abych vás podporovala a inspirovala na vaší cestě k úspěchu! 

Nebojte se toho. Najít svoje UNIKUM nespočívá v tom, dělat jednu věc, ale být UNIKÁTNÍ. 

#Multipotenciálnost #Podnikání #Jedinečnost #Výzva #Inspirace #NeomezenýPotenciál #Svoboda #Úspěch

Naučím vás podnikat ve všem, co máte rádi.
Jsi multipotenciální? ➡️ Udělej si KVÍZ ZDARMA>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů